13 marca 2024r. w naszej szkole zorganizowano XVIII Turniej Sportowy „Z Pyrkiem bezpiecznie i zdrowo” dla dzieci z jeżyckich przedszkoli. W imprezie wzięły udział przedszkola: „Galileo”, Przedszkole nr 71 oraz Przedszkole nr 96. Dzieci uczestniczyły  w różnych konkurencjach sportowych, tematycznie związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Maluchy świetnie poradziły sobie z wszystkimi konkurencjami. Uczestniczyły również w pokazie udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie zawodów Sierżant Pyrek wręczył puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.
Serdecznie dziękujemy za udział zaproszonym gościom, szczególnie policjantom z Komisariatu Policji na Jeżycach, gościom z PCK, dyrekcji oraz nauczycielkom przedszkoli za pracę włożoną w przygotowanie dzieci do udziału w imprezie.