Pod koniec stycznia Pan listonosz dostarczył do naszej szkoły nietypowy list. Jest on wyjątkowy z kilku powodów, m.in. dlatego, że: na kopercie była pieczątka Poczty Watykańskiej, a w jego wnętrzu znajdował się list z Sekretariatu Stanu – urzędu w Watykanie, który pomaga Papieżowi kierować Kościołem oraz obrazek z błogosławieństwem od samego Papieża Franciszka!
List jest odpowiedzią na życzenia wybranych uczniów z klas 5 i 6, którzy uczęszczają na koło religijne w naszej szkole. Przed Świętami Bożego Narodzenia wysłaliśmy do Papieża laurki i list, w którym zapewniliśmy Ojca Świętego o naszej modlitwie i serdecznych życzeniach z okazji Świąt. Bardzo miłym zaskoczeniem był niniejszy list, którym nasza szkoła może się pochwalić.